Dante’s Inferno Pc Tek Link Full

Yazar: yetiskin Tarih: 16:58 Kategori: , , Yorum: Yorum Yap

Dante’s Inferno Pc Tek Link Full

Evet arkadaşlar oyunumuzu emülatörde açıp pcde oynanmaya hazır hale getirdim.İster pcde ister psp cihazınızda oynayabilirsiniz.Yaptığım testlerde Pcde mükemmel sonuçlar verdi...KENDİ PCİMDEN KARELERTANITIM FİLMİKURULUM: Dosyanın içinde 2 dosya var arkadaşlar biri oyun biri emülatör boyutu ufaltmak için bir miktar sıkıştırma yaptım.İkisinide çıkarıyoruz.

Oyunu masaüstüne bir klasörün içine iso olarak çıkartın..Daha sonra emülatörü açıyoruz 32 bit olanlar start-windows-x86 tıklıyoruz 64 olanlar 64ü tıklıyor orda var zaten.Pencere açılacaktır açılan pencerede Options altında Configuration atıklıyoruz..Şöyle pencere çıkacak


Okla gösterdiğim yere tıklayıp oyunu attığımız klasörün yolunu gösteriyoruz.masaüstüne klasörün içine çıkarmıştıkya artık siz nereye çıkardıysanız orayı gösterin.

Sonra resimdeki alttaki gibi ok diyoruz.

Emülatör penceresine geliyoruz File---Load UMD---Oyun resmi çıkar oyunu tıkla seç yanii sonra Load Emülatör penceresine dönüş yaptık emülatörden Run u tıkladıkmı Oyun açılmaya başlar başta reklam filmi oynatır bekleyin menüye geldimi ordan seçimlerinizi yaparsınız.

İlk etkili tuşlar enter a s d duruma göre bu tuşlarla start yapabilirsiniz.Denersiniz artık hangi tuşlar sizde etkili diye...


Paylaş: Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder